מחבר: יעל

יום שיא באנגלית | תשפ"ג

יום שיא באנגלית- בנות החמישית והשמינית למדו ותרגלו אוצר מילים חדש במשחקים חוויתים שהם יצרו והכינו.

 

 

 

 

מה התחדש השבוע?

 

 

1.סיור מגמת ארץ בשביעית- בנות המגמה יצאו עם מיכל לסיור מסכם על אתרים ונושאים שלמדו – הסיור התמקד בחיים יהודים בזמן המקדש במרד הגדול ובתקופת המשנה והתלמוד. במהלך הסיור הגיעו הבנות לבית שערים, ציפורי, וגמלא ולסיום, קינחו במעיין כנף.

קרא עוד »

תחרות פרס המים של שטוקלהום תשפ"ג

השבוע ייצגה את האולפנא התלמידה יסכה סיקורי מכיתה יא' בגמר תחרות פרס המים של שטוקלהום. מתוך 60 עבודות מכל הארץ שעוסקות בנושא המים עלו לגמר 10 העבודות המובילות והעבודה של יסכה היתה אחת מהן. עבודתה של יסכה עסקה ב"מציאת שימוש למי תמלחת" את העבודה כתבה בהנחיה של החווה  החקלאית בעין שמר.

פרשת בהר בחוקותי | תשפ"ג

 

 

מה התחדש השבוע?

 

1. שבת שכבה- בשבת האחרונה יצאה כל שכבה למקום אחר במטרה להפגש בעשיה ציונת משמעותית בדור שלנו. החמישית יצאו לאלון מורה. השישית– ללוד, השביעית– לעלי והשמינית לתל אביב.

קרא עוד »

פרשת אמור | תשפ"ג

 

 

מה התחדש השבוע?

 

1. סמינריון חלמיש- בימים ראשון- שני התקיים סמינריון חלמיש לשמינית. ליום הראשון, שהתקיים באולפנא הוזמנו האמהות לסדנא, לימוד וארוחה משותפת עם הבנות.

ביום השני, הבנות שינו אוירה ונסעו למכללת בית וגן בירושלים. במהלך היום התחלקו לשתי קבוצות והשתתפו בסדנאות. הן פגשו את אברם כץ, אלירז פיין, הרב ברוך סליי ולסיום התקיימה שיחה זוגית עם הרב והרבנית צוהר. לאחר יום גדוש, נסעו לתפילה בכותל. 

קרא עוד »