פרשת נח | תשפ"ג

לוח לובי

פרשת נח | תשפ"ג

מה התחדש השבוע?

1.אזמרה- במסגרת אזמרה התארחה באולפנא אורה חצרוני, אשתו של הראל חצרוני, מחברת הספר שבויות . דיברה על התבוללות וחיזוק הנקודה היהודית. היתה שיחה עוצמתית ומחזקת.

2.ראש חודש- השבוע התקיימה תפילת הלל חגיגית ופ"ש עם הרבנית .  במהלך ההפסקה התקיימה "הפסקה רוקדת" ברכבת (בגלל גשמי הברכה שהפתיעו) עם שרון אסרף. תודה לשרון

3.של"ח– למרות טפטופי הגשם, יצאו בנות מגמת ארץ ישראל לטיול של"ח בצפון (במסגרת בגרות צפון). הבנות סיירו באיזור משמר הירדן, שמורת החולה ומצפה גדות.

4.ליקוי חמה- יחד עם כל הארץ, אף אנו עקבנו ביום שלישי ,אחרי ליקוי החמה שמתקיים אחת לכמה שנים. מורות מדעים, דורית ואיטל, שלחו פרסום לבנות והציבו משקפיים מיוחדות לצפיה בזמן ארוחת הצהריים. 

1666941076524 (1)

 

5."אסיפת דיירים"– כנס פנימיה התקיים ביום חמישי. לכנס הגיעו כלל עובדי האולפנא. במסגרת משחק קהוט, הבנות שמעו שוב על הכללים הנדרשים בפנימיה. לאחר מכן, הבנות יצאו לדשא למעגלי היכרות עם צוות הפנימיה. בשעות אחר הצהריים, הבנות של כל שכבה הקימו מעין מועדונים בכל בניין (הכוללים פינת ישיבה ומוצרי חשמל). פינות אלו ישמשו את הבנות עד לסיום שיפוץ המועדונים הקבועים. הבנות קשטו את המקום וקבעו תורניות לנקיון.