אני מאמין – חזון 

יום המורה

יום המורה- לכבוד יום המורה וועד המורים פינק את הצוות בארוחת בוקר והבנות כתבו מכתבים למורים כאות הוקרה והערכה על המסירות והאהבה המורעפת עליהן בכל יום.

המורה

יום פטירת הרב נריה

כיתה י'3 בהובלת המחנכת שיראל והמדריכה שירה. ציינו את יום פטירת הרב נריה בסימן "הבה נפיץ את האור הגדול". בערב היה מיצג העוסק בתולדות חייו ומשנתו, לימוד משותף של המוסרניקיות מתוך כתביו, סרטון ושיחה מפי המנכ"ל שלנו פיני אפרתי שהיה תלמידו של הרב נריה בכפר הרא"ה.
הפעילות המשיכה בסוף שבוע גדוש של התנדבות ויחידות בנושא הפצת האור בתוכנו וכלפי חוץ לאור תורתו וחזונו של הרב נריה שזכינו ששימש כראש האולפנא בכפר פינס בראשית ימיה.

נריה

סיורי מגמות

אנו מקיימים סיורים לימודיים עבור תלמידות המגמות השונות. הסיורים הם חלק מהדרישות הלימודיות ומהוות חלק מהציון הסופי בבגרות. לפני כשבוע יצאו צוות מורות לאמנות עם תלמידות המגמה משכבות י, יא ויב לסיור במוזיאון ת"א. בנוסף, תלמידות יא במגמת א"י יצאו לסיור בגליל בהדרכת המורה אופז פרחי.

unnamed (1) unnamed

מידעון חנוכה

לצפיה במידעון חנוכה תשע"ט לחצו כאן

ביקורי פיקוח באולפנא

שמחנו לארח את המפקחת הכוללת של בי"ס, יעל הורביץ, שביקרה באולפנא. יעל נפגשה עם צוות ההנהלה, נפגשה עם הבנות והתרשמה מאוד מהעשיה המבורכת שנעשית באולפנא, הן הלימודי והן החברתי תורני. בנוסף, אירחנו את המפקחת על חנ"ג, ד"ר אילנה ארליך, ואנו מתכננים הרחבה והעמקה של לימודי החנ"ג, בדגש על קיום טורנירים שונים, שיעורי תזונה ועוד.